DLA RODZICA

 

EGZAMINY PROMOCYJNE - 04 czerwca 2018 /poniedziałek/

 

GODZ. 12.30

SALA NR 5 /Oficyna dworska/

mgr Magdalena Gumiela-Fryc:

SKRZYPCE: 

  1. Zuba Andżelika IV c.6
  2. Dragan Kinga IV c.6 
  3. Patrycja Gruszka III c.6 
  4. Kamila Tetlak III c.6 
  5. Błażej PotworaIII c.6 
  6. Paulina Marut III c.4 
  7. Błachowicz Martyna II c.6 
  8. Myszka Joanna II c.4 
  9. Kuchta Julia II c. 6 
  10. Buczek Zuzanna II c. 6 

 

GODZ. 14.00

mgr Regina Szlachta:

SKRZYPCE: 

  1. Julia KaczmarskaIV c.6 
  2. Lara GuźdaIV c.
  3. Maja JachyraIV c.6 
  4. Izabela OpielaIII c.6 
  5. Klara WilczyńskaIII c.6 

 

GODZ. 15.15

mgr Katarzyna Bochenek – Meisner

WIOLONCZELA: 

  1. Paweł Rydzy III c.4 
  2. Oliwia Błachowicz – III c.4 
  3. Alexandra Jemioło        III c.6 
  4. Jemioło Eliza II c.4 

 

 

EGZAMINY PROMOCYJNE - 07 czerwca 2018 /czwartek/

 

 

GODZ. 12.00

mgr Jadwiga Huber sala nr. 1  Oficyna dworska 

GITARA: 

  1. Myszka Anna II c.4 
  2. Eryk Guźda II c. 4

 

mgr Krystian Tęczar:

GITARA: 

  1. Klaudia NajuchIII c.6 
  2. Michno Jan II c.6 
  3. Helowicz Gabriela II c.6 
  4. Szlachetka Maksymilian II c.6 
  5. Szlachetka WiktorII c.6 

 

GODZ. 12.00

SALA FORTEPIANU I ORGANÓW (DWOREK HUPKI)

mgr Tomasz Blicharz:

AKORDEON: 

  1. Filip PodgórskiIII c.4 
  2. Jakub Sukiennik III c.4 
  3. Norbert RybickiIII c.4 
  4. Hubert OlszowyIII c.4 
  5. Gałda Gabriela II c.4 

 

GODZ. 12.40

lic. Anna Guja:

FORTEPIAN GŁÓWNY: 

  1. Martyna HaraczIV c.6 
  2. Karolina StrychalskaIII c.6 
  3. Gabriela StępieńIII c.6 

 

GODZ. 13.00

mgr Justyna Fedus:

FORTEPIAN: 

  1. Ofiara Brajan IV c.6 
  2. Zasowska Zofia IV c.6 
  3. Cudecka Dominika IV c.6 
  4. Struzik Wiktoria IV c.6 
  5. Harchut Klara IV c.6 
  6. Mierzejowska Weronika III c.4 
  7. Anna Wilk IV c.6 
  8. Oliwia Ortyl  III c.4 
  9. Wiktoria Jamborska        III c.6 
  10. Sujka Piotr II c.6 
  11. Dziekan Bartosz II c.4 
  12. Marcinkiewicz Emilia II c.6 

 

GODZ. 14.40

mgr Adrian Szczurek:

ORGANY: 

  1. Paulina Białek   III c.4 
  2. Julia Rutkowska  III c.4 
  3. Aleksandra Lewandowska III c.6 
  4. Fitał Weronika  II c.4 
  5. Bezara Jakub  II c.6 

 

GODZ. 14.00

SALA NR 3 / OFICYNA DWORSKA/

mgr Anna Mucha:

FLET:

  1. Chodur Maja  IVc.6
  2. Bryk Zofia  IV c.6
  3. Amelia Rojek III c.6
  4. Harazc Martyna II c.6

 

GODZ. 14.30

mgr Michał Jakubus:

SAKSOFON : 

  1. Oskar LeśIII c.6 
  2. Marcelina RumanIII c.4 
  3. Dawid Gruszka III c.4 
  4. Michał RydzyIII c.6 
  5. Jer Kacper II c.4 
  6. Madej Wiktoria II c.4 
  7. Kosztyła Antoni II c.6 
  8. Ziomek Jakub II c.4 

 

mgr Bogusław Pawełczak:

SAKSOFON: 

  1. Michał Watras II c.4 

 

GODZ. 16.00

mgr Konrad Wiech:

KLARNET: 

  1. Wiktoria Kubik III c.6 
  2. Dziekan Emilia II c.4 
  3. Emilia Mokrzycka II c.6 
  4. Agnieszka Strzępka IV c.6

 

GODZ. 16.20

mgr Kamil Pezda:

WALTORNIA: 

  1. Terlaga Wiktoria II c.6 

 

GODZ. 16.30

mgr Piotr Klocek 

PUZON: 

  1. Adrian Gola III c.4 
  2. Julia Podgórska III c.4 
  3. Partyka Mateusz II c.4 
  4. Fitał Franciszek II c.6   

 

GODZ. 17.00

lic. Mariola Szypuła:

TRĄBKA: 

  1. Klubek Conrad II c.6 
  2. Wrzask Dominika II c.6 
  3. Wiktor Marut III c.4 
  4. Dominik StrękIII c.4 

 

GODZ. 18.00

mgr WOJCIECH FRYC:

TRĄBKA: 

  1. Wiewiura Wiktoria IV c.6 
  2. Kacper Zawisza III c.6 
  3. Wojciech Niedzielski III c.6  
  4. Filip PoradaII c.4 
  5. Haracz Jakub  II c. 4 
  6. Marlena Pacholczak II c. 4 

 

GODZ. 18.50

mgr Kamil Nowak:

PERKUSJA: 

  1. Kuca Mateusz IV c.6 
  2. Wilk Maksymilian IV c.6 
  3. Dawid Toś III c.6 
  4. Marion Łakomy III c.4 
  5. Sujka Tomasz II c.6 
  6. Piwowar Paweł II c.6 
  7. Kuna Kamil II c.6

 

 

EGZAMIN KOŃCOWY DLA KLASY IV c. 4

w dniu 28 maja 2018 roku

 

Sala koncertowa:

Godz.12:00

PERKUSJA: 

  1. Ofiara Morgan 
  2. Szalwa Bartłomiej 

 

Godz. 13:00

KLARNET: 

  1. Magda Martyna 
  2. Antoń Alicja 
  3. Bąba Zuzanna 

 

FLET: 

  1. Ofiara Klaudia

 

Godz. 13:40

AKORDEON: 

  1. Kulig Mateusz 
  2. Mazur Jan 

 

Godz. 14:00

GITARA: 

  1. Proczek Kacper 
  2. Harchut Karolina 

 

Godz. 14:20

PUZON: 

  1. Wesołowski Jakub IV c.4 – 2
  2. Gaweł Patrycja IV c.4 - 2
  3. Jachyra Nikodem IV c.4 – 2
  4. Michał Bułat IV c.4 - 2

 

 

Godz. 15:30

TRĄBKA: 

  1. Fryc Oskar IV c.4 - 2
  2. Maciąg Karolina IV c.4 - 2
  3. Łyżeń Maria IV c.4 - 2
  4. Wiącek Julia IV c.4 – 2

 

Godz.16:10

WALTORNIA: 

  1. Krutys Katarzyna IV c.4 – 2
  2. Jemioło Sylwia IV c.4 – 2
  3. Zuba Oliwia IV c.4 – 2

 

Godz. 16:40

SAKSOFON : 

  1. Czachor Franciszek IV c.4 – 2
  2. Wilk Kamil IV c.4 – 2
  3. Byczek Zuzanna IV c.4 – 2
  4. Wilk Katarzyna IV c.4 – 2
  5. Śpiewak Marcelina IV c.4 – 2

 

Godz. 17:30

FAGOT: 

  1. Chmielowiec Damian IV c.4 - 2
  2. Jędrzejowska Dominika IV c.4 – 2

 

Godz. 17:50

FLET: 

  1. Wrażeń Kinga IV c.4 – 2
  2. Strzępka SylwiaIV c.4 – 2
  3. Kotula Julia IV c.4 – 2
  4. Patrycja WiącekIV c.4 -2

 

 

Sala organów

Godz. 13:40

 

ORGANY: 

  1. Krzak Mikołaj  IV c.4 - 2
  2. Łoboda Klaudia  IV c.4 - 2
  3. Bajor Justyna  IV c.4 - 2
  4. Szczurek Emilia  IV c.4 - 2

 

 

W Naszej Szkole nauczysz się grać na ...

BIP

 

Szybki Kontakt

Sekretariat: Agnieszka Reguła
Tel: 17 2279 022
Kom: 725 035 455
e-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres: 36-147, Niwiska 487

MAPA DOJAZDU

FACEBOOK

Kalendarz

Lipiec 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

RADA RODZICÓW

  • Przewodniczący: Zbigniew Ofiara, tel. 601 480 313
  • V-ce przewodniczący: Ewa Jachyra
  • Sekretarz: Marzena Gaweł
  • Skarbnik: Lucyna Harchut

Numer konta bankowego:
52 9180 1034 2003 2000 7436 0001

Licznik odwiedzin.

2.png5.png8.png3.png1.png1.png
Wizyt dzisiaj:38
Wizyt wczoraj:354
Wizyt w miesiacu:10747

  • IP: 54.225.32.164
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja
  • System operacyjny: Unknown
1
Online

sobota, 21 lipiec 2018 02:15