DLA UCZNIA / RODZICA

Lista uczniów przydzielona do CHÓRU w roku szkolnym 2017/2018

 

Kl. IV c. 6

1.     Cudecka Dominika

2.     Haracz Martyna

3.     Wilk Anna

4.     Bryk Zofia

5.     Augustyn Julia

6.     Guźda Lara

7.     Jachyra Maja

8.     Krupa Anna

9.     Ofiara Brajan

10.  Zasowska Zofia

11.  Zuba Angelika

 

Kl. II c. 4

1.     Dziekan Bartosz

2.     Fitał Justyna

3.     Fitał Weronika

4.     Myszka Anna

5.     Myszka Ewelina

6.     Myszka Joanna

7.     Wrzask Nikodem

8.     Gałda Gabriela

9.     Guźda Eryk

10.  Jakubczyk Irmina

11.  Jemioło Eliza

12.  Róg Mateusz

13.  Sara Bogdan

14.  Wiktoria Madej

 

Kl. III c. 4

1.     Błachowicz Oliwia

2.     Marut Paulina

3.     Ortyl Oliwia

4.     Podgórski Filip

5.     Rutkowska Julia

6.     Rybicki Norbert

7.     Białek Paulina

8.     Łakomy Margot

9.     Mierzejowska Weronika

10.  Olszowy Hubert

11.  Rydzy Paweł

12.  Sukiennik Jakub

 

Kl. IV c c. 4

1.     Bajor Justyna

2.     Byczek Zuzanna

3.     Gaweł Patrycja

4.     Harchut Karolina

5.     Jemioło Sylwia

6.     Krutys Katarzyna

7.     Krzak Mikołaj

8.     Kulig Mateusz

9.     Łoboda Klaudia

10.  Mazur Jan

11.  Szczurek Emilia

12.  Wrażeń Kinga

13.  Julia Kotula

 

ORKIESTRA STARSZA – mgr Kamil Pezda

(środa godz. 17:45- 19:20)

 

Klarnet:

Alicja Antoń

Martyna Magda

Bąba Zuzanna

Gabriela Szabat

 

Flet:

Patrycja Wiącek

Klaudia Ofiara

Sylwia Strzępka

Natalia Głodek

Sylwia Opiela

 

Fagot:

Dominika Jędrzejowska

Damian Chmielowiec

 

Saksofon:

Martyna Augustyn

Franciszek Czachor

Marcelina Śpiewak

Kamil Wilk

Marcelina Ruman

 

Puzon:

Michał Bułat

Nikodem Jachyra

Jakub Wesołowski

Adrian Gola*

 

Trąbka:

Karolina Maciąg

Julia Wiącek*

Maria Łyżeń

Wiktor Marut

Stręk Dominik

 

Perkusja:

Bartłomiej Szalwa

Anita Wolan

Morgan Ofiara

 

Waltornia:

Oliwia Zuba

Aleksandra Bogdan

 

 

ORKIESTRA MŁODSZA – mgr Janusz Kapias

(środa godz. 14:15 – 16:00)

 

Flet:

Wiktoria Gąsior

Aleksandra Zasowska

Maja Chodór

Aleksandra Czajkowska

Emilia Muchowska

 

Perkusja:

Mateusz Kuca

 

Trąbka:

Wiktoria Wiewiura

Fryc Mateusz

Wiktor Wieczerzak

Filip Porada

Jakub Haracz

Pacholczak Marlena

 

Klarnet:

Agnieszka Strzępka

Emilia Dziekan

 

Waltornia:

Aleksandra Początek

 

Saksofon:

Kamila Chmielowiec

Kacper Jer

Jakub Ziomek

Michał Watras

Madej Wiktoria

 

Puzon:

Mateusz Partyka

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY – mgr Kamil Pezda

 

Puzon:

Julia Podgórska

 

Trąbka:

Julia Wiącek

 

Flet:

Marcin Kosiorowski

 

Fortepian:

Klara Harchut

 

Perkusja:

Maksymilian Wilk

 

Saksofon:

Dawid Gruszka

 

Gitara:

Artur Bańka

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY – mgr Wojciech Front

 

Gitara:

Kacper Proczek

 

Trąbka:

Oskar Fryc

 

Saksofon:

Katarzyna Wilk

 

Puzon:

Adrian Gola

 

Skrzypce:

Kinga Dragan

Julia Kaczmarska

 

Wiolonczela:

Kacper Saj

 

Fortepian:

Wiktoria Struzik

 

Perkusja:

Marion Łakomy

 

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY – mgr Janusz Kapias

Flet:

Marcin Kosiorowski

 

Fagot:

Damian Chmielowiec

 

Klarnet:

Zuzanna Bąba

W Naszej Szkole nauczysz się grać na ...

BIP

 

 

Szybki Kontakt

Sekretariat: Agnieszka Reguła-Skiba
Tel: 17 2279 022
Kom: 725 035 455
e-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres: 36-147, Niwiska 487

MAPA DOJAZDU

FACEBOOK

RADA RODZICÓW

  • Przewodniczący: Krzysztof Strzępka, 
  • V-ce przewodniczący: Agata Bartecka
  • Sekretarz: Agnieszka Chmielowiec
  • Skarbnik: Małgorzta Zielińska

Numer konta bankowego:
52 9180 1034 2003 2000 7436 0001

Licznik odwiedzin.

6.png7.png3.png1.png0.png9.png
Wizyt dzisiaj:92
Wizyt wczoraj:1332
Wizyt w miesiacu:20802

  • IP: 3.227.233.78
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja
  • System operacyjny: Unknown
1
Online

czwartek, 17 październik 2019 01:31