• REGULAMIN KONKURSU.pdf
  • KARTA ZGLOSZENIA.docx (prosimy o komputerowe wypełnienie karty zgłoszeń i wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • KLAUZULA INFORMACYJNA.pdf (prosimy o komputerowe wypełnienie karty zgłoszeń i wysłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

HARMONOGRAM FESTIWALU FLETOWEGO. (PDF)

• Regulamin Festiwalu i Warsztatów
  • Karta zgłoszenia -FESTIWAL (prosimy o komputerowe wypełnienie karty zgłoszeń i wyasłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • Karta zgłoszenia - WARSZTATY (prosimy o komputerowe wypełnienie karty zgłoszeń i wyasłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

• REGULAMIN KONKURSU (*.pdf)
  • KARTA ZGŁOSZENIA(*.docx) (prosimy o komputerowe wypełnienie karty zgłoszeń i wyasłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

PROGRAM PODKARPACKIEGO FESTIWALU MŁODYCH FLECISTÓW

• Regulamin Festiwalu i Warsztatów

W Podkarpackim Festiwalu Młodych Flecistów w Niwiskach wzięło udział 29 uczestników. W jury zasiedli nauczyciele uczniów, którzy zaprezentowali się na scenie. Przewodniczył pan dr Wiesław Suruło z Akademii Muzycznej w Krakowie. Sekretarzem jury była pani Dorota Wilk. Komisja przydzieliła trzy kategorie (rok nauki pierwszy, drugi i trzeci)

Kategoria I