Drodzy rodzice i uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach.

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was  platformę do zdalnego nauczania Google Classroom

Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły będą korzystać z utworzonych kont na platformie google w domenie szkolamuzyczna.niwiska.pl

Uczniom zostanie przekazany dostęp do kont od nauczyciela instrumentu głównego.

Zalogowanie się na pocztę szkolną jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody rodzica/prawnego opiekuna na zdalne nauczanie

Instrukcja logowania dla ucznia:

1. W przeglądarce należy wpisać adres strony www.classroom.google.com

2. Następnie wpisać login i hasło otrzymane od nauczyciela instrumentu głównego.

3. Przy pierwszym logowaniu system poprosi o zmianę hasła. Hasło musi mieć co najmniej 8 znaków. Będzie ono wykorzystywane przy kolejnych logowaniach.

4. W następnym oknie wybieramy naszą rolę. Zaznaczamy, że jesteśmy uczniem.

5. Uczniowie są już przypisani do klas i grup teoretycznych. Wystarczy zaakceptować zaproszenie do uczestniczenia w zajęciach poprzez kliknięcie przycisku “Dołącz”

6. Nauczyciele będą umieszczać materiały z danego przedmiotu dla poszczególnych klas (pliki muzyczne, pliki wideo, materiały nutowe, linki itd.)

7. Uczniowie w swojej grupie na polecenie nauczyciela będą mogli umieszczać swoje zadania domowe w formie plików muzycznych, plików video, materiałów nutowych, zdjęć,  itd.

Aplikacja Google Classroom jest również dostępna na telefony komórkowe oraz tablety. Zalecam jednak, aby pierwsze logowanie do aplikacji wykonać za pomocą przeglądarki komputera.

Otrzymanym od nauczyciela adresem e-mail, można się również zalogować do poczty szkolnej na stronie www.gmail.com

Dzięki temu można śledzić bieżące zmiany na platformie Google Classroom

Osobą zarządzającą w Google Classroom jest Adrian Szczurek.

W razie problemów prosimy o kontakt z nauczycielem od instrumentu głównego albo bezpośrednio poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Naszej Szkole nauczysz się grać na ...

Szybki Kontakt

Sekretariat: Agnieszka Reguła-Skiba