Aktualności

‼️ Z ogromną radością informujemy o premierze teledysku do autorskiej piosenki skomponowanej przez Panią Jadwigę Basistę-Jandę oraz Pana Bartłomieja Skibę specjalnie na 10-lecie Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach! 🎂🩷🎹🎉 „Szkoła marzeń” to nie tylko utwór, to podsumowanie minionej dekady, opowieść o sile muzyki, która łączy pokolenia i jednoczy ludzi. 🤍🎵🤍 Melodia i słowa piosenki zawiera naszą muzyczną historię - historię pełną pasji, talentu, ciężkiej pracy i wzruszeń. Minione 10 lat to czas, w którym wspólnie tworzyliśmy coś wyjątkowego. Szkoła Muzyczna I stopnia w Niwiskach stała się miejscem, gdzie muzyka rozbrzmiewa każdego dnia, a marzenia młodych talentów nabierają kształtów. To tutaj uczymy się, rozwijamy swoje pasje i tworzymy niezapomniane muzyczne wspomnienia. 🎸🎺🎷🎻🪈🥁 Piosenka, do której powstał teledysk, jest wyrazem naszej wdzięczności za te 10 lat. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzyli z nami tę piękną muzyczną historię - Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom, Pracownikom szkoły i Przyjaciołom. 🩵💜🤎🩷🤍 Zapraszamy do obejrzenia teledysku 🎥 i wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu już 9 czerwca !🎉🎉🎉🎉 Życzymy przyjemnego odbioru !🎥🤍🤩

 

 

 

BIP

 

 

W Naszej Szkole nauczysz się grać na ...

Szybki Kontakt

Sekretariat: Agnieszka Reguła-Skiba

Tel: /17/ 2279 022 

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: 36-147, Niwiska 487

MAPA DOJAZDU

FACEBOOK

RADA RODZICÓW

  • Przewodniczący: Krzysztof Strzępka
  • Z-ca przewodniczącego: Marzena Pleban
  • Skarbnik: Agata Bartecka
  • Sekretarz: Dorota Partyka - Marcinkiewicz
  • Członkini: Monika Kret

Numer konta bankowego:
52 9180 1034 2003 2000 7436 0001

Licznik odwiedzin.

2.png9.png3.png4.png4.png7.png7.png
Wizyt dzisiaj:3436
Wizyt wczoraj:2757
Wizyt w miesiacu:47061

  • IP: 3.236.83.154
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja
  • System operacyjny: Unknown
2
Online

piątek, 14 czerwiec 2024 19:52